Dziękuję

Chciałabym w tym miejscu podziękować wszystkim za wsparcie w komentarzach, mailach i telefonach. Dajecie mi siłę i chyba dlatego nie muszę brać żadnych tabletek (poza tymi na gardło).

Dziękuję Wam za pomoc w ropowszechnianiu akcji „Pomoc dla Julinka”, za Wasze zaangażowanie i otwartość.

Pamiętam o Was w modlitwie…

p.s. Mam nadzieję, że wkrótce zamieszczę Wam nowy uśmiech Julinka…

1% podatku dla Julinka

W końcu zaczynamy akcję zbierania pieniążków na sprzęt dla Julki. Niestety może być on potrzebny szybciej niż nam się wydawało do tej pory. Pragniemy, dzięki życzliwości Fundacji Pomocy Społecznej im. J. Beaumont w Pruszczu Gdańskim prosić Was o 1% Waszego podatku dla naszej córeczki.  Niech nie zniechęca Was świadomość, że to niewielka wpłata czy zbyt dużo problemów z załatwieniem przelewu czy wypełnieniem PITu – dla nas i Julii to konkretna pomoc i umocnienie w walce z chorobą. W zakładkach znajdują się dokładne dane dotyczące formalności.

Siła modlitwy

W tym miejscu chciałabym podziękować wszystkim, którzy pamiętają o nas w swoich modlitwach. Dzięki Waszemu wsparciu mamy wewnętrzny spokój i siłę by iść do przodu i nie załamywać się. Nie mówię, że nie jest ciężko, są momenty, w których trudno zapanować nad emocjami. Jednak gdyby nie łaski płynące z modlitwy byłoby znacznie gorzej. Za wszystko jeszcze raz dziękujemy…

               www.szensztat.pl                      www.trojmiasto.szensztat.pl