Siła modlitwy

W tym miejscu chciałabym podziękować wszystkim, którzy pamiętają o nas w swoich modlitwach. Dzięki Waszemu wsparciu mamy wewnętrzny spokój i siłę by iść do przodu i nie załamywać się. Nie mówię, że nie jest ciężko, są momenty, w których trudno zapanować nad emocjami. Jednak gdyby nie łaski płynące z modlitwy byłoby znacznie gorzej. Za wszystko jeszcze raz dziękujemy…

               www.szensztat.pl                      www.trojmiasto.szensztat.pl

Dodaj komentarz