Dziękuję

Chciałabym w tym miejscu podziękować wszystkim za wsparcie w komentarzach, mailach i telefonach. Dajecie mi siłę i chyba dlatego nie muszę brać żadnych tabletek (poza tymi na gardło).

Dziękuję Wam za pomoc w ropowszechnianiu akcji „Pomoc dla Julinka”, za Wasze zaangażowanie i otwartość.

Pamiętam o Was w modlitwie…

p.s. Mam nadzieję, że wkrótce zamieszczę Wam nowy uśmiech Julinka…

Dodaj komentarz