Cudownego Bożego Narodzenia

Życzymy Wam wszystkim dużo Radości, Pokoju i Miłości w Święta Bożego Narodzenia.

——————-

Julia jest na antybiotyku. Tydzień miała gorączkę i wędrujące czerwone plamy na skórze. Ostatecznie zadział się mały przedświąteczny cud i uniknęliśmy wizyty w szpitalu. Z przychodni przyjechała miła pielęgniarka środowiskowa pobrać krew, pan doktor wypisał recepty, a po świętach zleci jeszcze raz badania krwi. Jednym słowem – jest dobrze 🙂

Dodaj komentarz