W minionym tygodniu w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zakończono księgowanie wpłat z tytułu 1% za 2013 r. Na subkonto Julki wpłynęło blisko 16 tyś. zł.
Wszystkim, którzy odpisali swój 1% dla Julki BARDZO, BARDZO dziękujemy!!! Pamiętamy o Was w naszych sercach i polecamy Wasze sprawy Bogu.
Pieniążki uzbierane zostaną spożytkowane m.in. na podnośnik dla Julki. Niestety nasze fizyczne możliwości w przenoszeniu Julki z miejsca na miejsce, czy do kąpieli, maleją z miesiąca na miesiąc.