U Królowej Polski

W miniony weekend, 28-30 marca, członkowie Ruchu Szensztackiego świętowali 100-lecie Szensztatu na Jasnej Górze. Na takiej imprezie nie mogło zabraknąć i Julki.

Podróż w obie strony i same jubileuszowe uroczystości Julia, a także jej młodsza siostrzyczka, zniosły bardzo dzielnie. Z powodów logistycznych nie uczestniczyliśmy we wszystkich punktach programu, ale to co przeżyliśmy było wystarczająco niepowtarzalne. Najbardziej wzruszającym momentem było wejście na plac pod wałami z ponad 2-tysięcznym tłumem pielgrzymów z całej Polski. Myśl, że byliśmy tam razem, całą rodziną, jeszcze teraz powoduje ucisk w gardle. 

Wróciliśmy do domu naładowani i umocnieni. To był fantastyczny początek „sezonu” 🙂

Kolejny przystanek – Wielkanoc na Syjonie… 

Dodaj komentarz