W środę 26 marca listonosz trochę się zdziwił… Julia otrzymała ponad 60 kartek pocztowych od studentów UKSW. Podobno to była pierwsza część…

Wszystkie kartki Julia dokładnie obejrzała, a tata przeczytał treści.
W imieniu Julki dziękujemy za miłe słowa i pozdrowienia.
To niesamowite uczucie i dla niej i dla nas – być w sercu tylu młodych ludzi.
————————————————————
ps. dziś wróciliśmy z Częstochowy, więc tylko tyle, ale potem coś więcej dopiszę…