Kochani, zbliża się Wielkanoc, a my już w środę wyjeżdżamy (tradycyjnie)…Kierunek: Józefów koło Warszawy.
Jak Bóg da ładną pogodę i zdrowie, to w świąteczny weekend skusimy się na wycieczkę na Warszawską Starówkę <– to jest informacja dla studentów UKSW, gdyż wielu z nich na kartkach, wysłanych do Julki, zachęcało nas właśnie do zwiedzenia Starego Miasta. Może się tam spotkamy 🙂
Tymczasem się pakujemy i zostawiamy Was z życzeniami dobrego i błogosławionego czasu!