Trwa turniej CZARNI CUP’14

Od wczoraj trwa turniej piłki halowej o charakterze charytatywnym. Tak jak pisałam wcześniej, uzbierane pieniążki z loterii fantowej oraz aukcji organizatorzy postanowili przekazać na potrzeby naszej Julki.

Niestety Jula z różnych powodów zimowo-zdrowotno-organizacyjnych nie dojedzie popatrzeć na piłkarzy, ale tatuś, młodsza siostrzyczka i dziadkowie pojawią się na hali.


Chcemy bardzo gorąco podziękować organizatorom, młodym piłkarzom i wszystkim tym, którzy podczas turnieju postanowią wesprzeć Julkę.

O wszystkich naszych dobroczyńcach pamiętamy w naszych modlitwach!

Dodaj komentarz