Świątecznie

Jak co roku Julka zawiesiła bombkę na choince. Nie było to łatwe bo tata „zepsuł” sobie plecy i nie mógł dźwignąć Julki. Musiała wystarczyć wątpliwa krzepa mamusi 😉 Najważniejsze, że się udało…

W tym roku dziewczynki dorobiły się również małej choinki w swoim pokoju. Czyli klimat świąteczny u nas już zawitał. Już prawie jesteśmy gotowi na święta…

Dodaj komentarz