Na koncie Fundacji trwa księgowanie pieniążków z 1% podatku za rok 2012.
Na Julinkowym subkoncie z 1% za rok 2012 uzbierało się 16 083,60zł.
W połączeniu z odłożonymi pieniążkami z ubiegłych lat już dziś wiemy, że damy radę kupić Julce PCEye – co nas przeogromnie cieszy! Mamy nadzieję, że do końca listopada Julka zacznie ćwiczyć pracę z komputerem.
Wszystkim,którzy odpisali 1% podatku dla Julii po raz kolejny BARDZO DZIĘKUJEMY!!!