Czarni Cup 2014

Mogę Wam już chyba zdradzić, że na przełomie stycznia i lutego w Pruszczu Gdańskim odbędzie się charytatywny turniej halowej piłki nożnej „Czarni Cup”. Turniej ma już kilkuletnią tradycję. TUTAJ możecie przeczytać notatkę prasową z zeszłego roku.

W tym roku podczas turnieju będą zbierane pieniążki dla naszej Julki. Dokładnie co i jak to będzie wiadomo później, ale już teraz organizatorzy zbierają przedmioty, które by się mogły stać fantami na loterię (gadżety firmowe, koszulki…) oraz rzeczy, które można zlicytować. Ze względu na charakter imprezy dobrze by było gdyby były związane ze sportem (koszulki, piłki z autografami…) Gdyby ktoś miał ochotę włączyć się w tą akcję to proszę o kontakt mailem (aniabartczak@gmail.com).

A my już teraz bardzo dziękujemy pani K. za pomysł i ogarnięcie Julki taką formą pomocy!

 

Dodaj komentarz