Tradycją w naszej szkole stało się pasowanie na ucznia w dniu rozpoczęcia szkoły. O godzinie 12:00 byłyśmy z Julą w szkole – ubrane na galowo i bardzo podekscytowane.Po odśpiewaniu hymnu i krótkiej przemowie pan dyrektor pasował wszystkich pierwszoklasistów, a wśród nich i Julkę na uczniów. Na pamiątkę każde dziecko dostało domino do zabawy. W klasie wszystkie dzieciaki (łącznie z Julą) odcisnęły swoje palce pod tekstem ślubowania i otrzymały od pani kolorowe plany lekcji. Za kilka dni, jak już nasze panie: rehabilitantka i logopeda ustalą swoje plany zajęć uzupełnimy z Julką jej piękny plan lekcji.
To było piękne przeżycie, zarówno dla Julki, jak i dla wzruszonej mamy 🙂