Remont i piłka nożna

Zgodnie z tytułem, żyjemy tymi dwoma sprawami. Remont do popołudnia, piłka do nocy…

Gdzieś pomiędzy nimi skończył się pierwszy rok edukacji Julki w szkole. Panie maja przerwę do września, a Jula bardzo dużo pracy domowej 🙂 Muszę tylko wybrać się do szkoły w celu ustalenia ewentualnych zmian godzinowych od nowego roku szkolnego.

Pogoda nas nie rozpieszcza. Albo wieje albo pada. Załapaliśmy się tylko na kilka sympatycznych rodzinnych spacerów tego lata. Wciąż mamy nadzieję, że w końcu jakiś spokój zapanuje w domu. Zniknie bałagan, skończy się EURO i podróże służbowe taty… Urlop mamy dopiero od początku sierpnia. Do tego czasu zapowiada się gorąco.

Dodaj komentarz