Przedstawienie

Marysia wczoraj zarządziła przedstawienie dla Julki. Przyniosła krzesła, założyła koc. Chciałam nagrać jak występuje, ale musiałam szybko odłożyć aparat bo za kurtyną czekała na mnie cała masa morskich ikeowskich pacynek na palce. Razem z Mary odegrałyśmy dla Julki „Życie oceanu” :))

Dodaj komentarz