Blisko powrotu

Julia wciąż leżakuje w szpitalu, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej.

W sobotę przełączono ją na sprzęt domowy, odłączono tlen i cewnik.

Dziś lekarze wyciągnęli wkłucia i przeszli na leki doustne.

Jeszcze kilka dni obserwacji i jak (daj Boże!) będzie wszystko dobrze i stabilnie to Jula wróci do domu.

———————————————————–

Dziękujemy Wam za Wasze ciepłe myśli, modlitwy i troskę! Pamiętamy o Was w naszych modlitwach.

Dodaj komentarz