Powoli ku lepszemu

Jula dziś rano oglądała bajki… To sygnał, że już nie śpi. I to też sygnał, że trochę lepiej się czuje.

Sytuacja wygląda na ustabilizowaną. Wprawdzie Jula wciąż oddycha przy pomocy sprzętu szpitalnego, ma podłączony tlen, podłączony cewnik i cały czas jest stan zapalny, ale już jest mniej ropnej wydzieliny w płucach. Wczorajszą bronchofiberoskopię Julia zniosła dobrze.

Tyle na dziś…

Lekarze leczą, a my się modlimy…

Dodaj komentarz