Emilka

14 marca na świecie pojawiła się długo wyczekiwana druga kuzynka Julki i Marysi – Emilka. Obie dziewczyny nie mogą się doczekać, kiedy będą mogły poznać najmłodszą kuzyneczkę. Mała jest jeszcze w szpitalu, może jutro wyjdzie. Niestety u nas zaraza, więc zanim tam pojedziemy to minie trochę czasu i Emi urośnie. W związku z tym pozwolę sobie skopiować, póki co, zdjęcie z bloga Emilki 🙂

Dodaj komentarz