Szaleństwo

Marysia uwielbia słuchać muzyki- pod warunkiem, że puszczana jest z youtube’a.

Dziś wieczorem na dobranoc chciałam (jak zwykle) puścić coś spokojnego (ostatnio słuchamy fortepianowych aranżacji muzyki filmowej), a Marysia wyskakuje z tekstem:

– Mamo włącz szaleństwo!

Co miałam zrobić, puściłam … "Waka Waka" Shakiry, a potem "Wavin’ Flag" K’naana i szalałyśmy 😉

Mistrzostwa się skończyły, ale muzyka zostanie…

Żeby było zabawniej, Jula zasnęła w połowie pierwszej piosenki, podczas gdy wczoraj dwa razy przeleciała nasza spokojna składanka (?)

Dodaj komentarz