Marysia uwielbia słuchać muzyki- pod warunkiem, że puszczana jest z youtube’a.
Dziś wieczorem na dobranoc chciałam (jak zwykle) puścić coś spokojnego (ostatnio słuchamy fortepianowych aranżacji muzyki filmowej), a Marysia wyskakuje z tekstem:
– Mamo włącz szaleństwo!
Co miałam zrobić, puściłam … "Waka Waka" Shakiry, a potem "Wavin’ Flag" K’naana i szalałyśmy 😉
Mistrzostwa się skończyły, ale muzyka zostanie…
Żeby było zabawniej, Jula zasnęła w połowie pierwszej piosenki, podczas gdy wczoraj dwa razy przeleciała nasza spokojna składanka (?)