Centrum Nauki EKSPERYMENT

Dziś udało nam się oderwać na parę godzin od spraw remontowych i od permanentnego bałaganu jaki panuje w naszej (chwilowo) kawalerce. Zapakowaliśmy się w czwórkę w auto i pojechaliśmy do Gdyńskiego Centrum Nauki EKSPERYMENT. Szkoda czasu na gadanie, lepiej zobaczcie:

Z takim tatusiem to można wiele…

... ale z takim to już nie.

Marysia niedługo przerośnie mamusię,

…ale jeszcze mieści się w bańce mydlanej.

Ogólnie było gorąco,

ale opłacało się!

Więcej zdjęć w GALERII.

Dodaj komentarz