Wiosenny weekend

Wszystkim Mamom w dniu ich święta dużo radości, itd… :)))

Ostatni weekend rozpalił w nas nadzieję na piękna pogodę. Niestety jak szybko zapłonęła (nadzieja) tak szybko przygasła. Bo wieje, czasem pada i w ogóle jest ble!!!

Siedzimy więc w domu znów, ale żeby nie było Wam smutno parę zdjęć udało mi się skleić z tego pięknego słonecznego, cieplutkiego weekendu w Tczewie u babci (na początku kilka zdjęć z naszego ogródka z jakiegoś wcześniejszego zapowiadającego wiosnę dnia).

Dodaj komentarz