Niedysponowana

Przepraszam Was za nieobecność, ale po ostatnim moim wyjeździe nie mogę dojść do ładu ze sobą… Najpierw zatoki, antybiotyk, a teraz doszedł pęcherz… Istna masakra 😦 Ledwo mam siły zabawiać moje dzieci, więc mam nadzieję, że się uzbroicie w cierpliwość.

Dla umilania czasu oczekiwania coś co mi ostatnio bardzo zapadło w serce (przy okazji oglądania bajek razem z dziewczynkami):

http://www.wrzuta.pl/embed_audio.js?key=9WVs6YeA6lw&login=kamiira&width=450&bg=ffffff

Każdy tu jest gościem
To obyczaj nasz
Dobrze jest, gdy od siebie
Innym coś dasz
Wszystko wspólne jest
Radości, smutki też
Więc chodź!

I Ty możesz zostać z nami
Tu dla Ciebie miejsce mamy
Bo łatwiej cieszyć się światem
Gdy się czujesz bratem
Tu każdy pomoże

I Ty możesz zostać z nami
Tu dla Ciebie miejsce mamy
U nas każdego dnia
Dzielimy co się da
Tu wiecznie święto trwa

Tego co nas łączy nie pojmie chyba nikt
Ten prawdziwy życia smak i więzy bratniej krwi
Słowa ja i ty obróćmy w jedno słowo – MY
Więc chodź!

I Ty możesz zostać z nami
Tu dla Ciebie miejsce mamy
U nas każdego dnia
Dzielimy co się da
Tu wiecznie święto trwa

Wspominam tu tych co odeszli
Po nich ślad w sercu mam
Miłość też tutaj znajduję
I nie jeden układam tu plan
Tu najlepsze z tych chwil które znam

To miejsce jest takie piękne, że inne tracą blask przy jego blasku
Piękniejszych miejsc nie widział jeszcze nikt
Teraz widzę jaką drogę mam za sobą gdy patrzę na nich
Gdy ich śmiech słyszę w tle
W pamięci przeszłość budzi się
Więc chodź!

I Ty możesz zostać z nami
Tu dla Ciebie miejsce mamy
Bo łatwiej cieszyć się światem
Gdy się czujesz bratem
Tu każdy pomoże

I Ty możesz zostać z nami
Tu dla Ciebie miejsce mamy
U nas każdego dnia
Dzielimy co się da
Tu wiecznie święto – Tu wiecznie święto trwa!

Dodaj komentarz