Złączeni w bólu

Dziś trudno zebrać myśli, trudno cos napisać…

Modlimy się o życie wieczne dla tych co zginęli i o siłę w tym trudnym czasie dla ich rodzin.

„Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a Światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków. Amen”

[*][*][*]

Dodaj komentarz