Czas na zdjęcia

Nareszcie udało mi się odespać co trzeba, poprać i poprasować… Mogę zająć się obiecanymi zdjęciami 🙂

Jedziemy do Józefowa…

Spacerujemy po lesie:

Wycieczka do Wilanowa…

Odwiedziny u Precla:

Więcej zdjęć do obejrzenia w GALERII

Dodaj komentarz