Ambitna

Jula jest ambitna i zdeterminowana. Codziennie rano oznajmuje (po serii pytań z użyciem kolorowych kółek TAK i NIE), że nie chce oglądać bajki tylko chce ćwiczyć klikanie. Codziennie udaje sie jej kliknąć kilka razy więcej, ale ogólnie fizycznie jesteśmy daleko za tym co było.

Jeśli chodzi o zdrowie, to wszystko jest ok. Dzisiaj Jula była na pierwszym poszpitalnym spacerze z ciocią Grażynką. Ciocia jest oczarowana naszą okolicą i dzieki niej Jula poznaje różne zakamarki naszego osiedla, o których my nie mamy pojęcia. Gdy podjechały pod dom, to się Julka rozpłakała, że nie chce jeszcze wracać do domu. Udało się ją uspokoić dopiero za pomocą projekcji „Don Chichota”. Spacer jednak ją tak wymęczył, że pierwszy raz od bardzo dawna zasnęła w ciągu dnia na dwie godziny.

Dodaj komentarz