Zostałam dziś ‚ustrzelona’ przez Anię – mamę Mateuszka i pozwolę sobie na wciągnięcie do zabawy 🙂
Zasady:
– podac linka do bloga osoby, ktora nas ‚ustrzelila’ – http://swiatmateusza.blox.pl
– zacytować u siebie ‚zasady’ zabawy – co też czynię
– napisać sześć rzeczy o sobie,
– ‚ustrzelic’ nastepnych szesc osob,
– uprzedzic wybrane osoby, zostawiajac komentarz na ich blogu.
Coś o sobie… Hmm…
1. Jestem wysokoreaktywną i wysokoperseweratywną choleryczko-sangwiniczką – tak mówią testy 🙂
2. Uwielbiam czytać książki, różne książki, ale najbardziej powieści sensacyjne-kryminalno-dokumentalne – im większa teoria spisku, tym lepsza książka – moi ulubieni autorzy to Follett, Forsyth, Patterson, Coben. Ostatnio brak mi na to czasu, ale staram się nie wypadać z obiegu i moja biblioteczka wciąż się powiększa (czeka na mnie już 7 książek na półce).
3. Od kiedy jestem w domu z Julią wciągnęło mnie rękodzieło – robienie kartek okolicznościowych i ostatnio decoupage. Chociaż mam mało czasu staram się cały czas coś robić – wycinać, wyklejać, lakierować… Mało to związane z moim wykształceniem (jestem biotechnologiem), ale muszę przyznać, że daje mi wiele satysfakcji.
4. Kuchnia to mój kolejny światek. Może nie jestem jakąś super kucharką, ale lubię gotować i lubię dobrze/smacznie zjeść. Od kiedy mam thermomixa codziennie piekę chleb, robię masło, serek topiony i waniliowy, dżemiki i co najbardziej mi się podoba – zupy krem w 8 minut 🙂
5. Jestem komputeromaniakiem. Kiedy już wszyscy śpią siadam do komputera i wciąż cos w nim robię – albo przeszukuję sieć (najczęściej allegro), albo bawię się grafiką, albo gram w gry, albo coś tam tworzę (w MSOffice).
6. Ostatnimi czasy mam obsesję na punkcie dr Housa. Właściwie nie rozumiem czemu – jako człowiek jest do kitu, nie umie rozmawiać z ludźmi tak żeby ich nie zranić, gdyby diagnozował Julkę chyba bym dostaa szału, mimo to serial mi się bardzo podoba. Może to dlatego, że bardzo medyczny i analityczny jest…
To tyle.
Do zabawy zapraszam:
Gofer – http://preclowastrona.blox.pl/
Ewelinę – http://adawnuk.pl/
Basik – http://anton2001.blog.onet.pl/
Zabadana – http://kulinarnefrustracje.blox.pl/