Przedstawiam Wam moją chrześniaczkę (właściwie przyszłą chrześniaczkę, bo chrzest dopiero za miesiąc). Kasia urodziła się 1 października w Poznaniu. Śliczna jest (co widać) i bardzo grzeczna…

A poniżej razem ze swoją dwa miesiące starszą koleżanką. Czuję że będą najlepszymi przyjaciółkami.
