Chrzest Święty

Dzisiaj o 14tej nasza Marysia, a właściwie Maria Anna została chrześcijanką. Podczas Eucharystii odprawionej przez naszego ojca Wojtka, przy dźwięku gitary Roberta i wspaniałego głosu Sary, w obecności rzeszy świadków i ku naszej ogromnej radości Marysia została włączona do wspólnoty Kościoła Katolickiego. Sama uroczystośc przebiegła bez zakłóceń. Żeby mama i tata mogli się skupić na istocie sprawy obie siostry postanowiły przespać mszę – Julia całą, a Marysia ponad połowę (gdyby nie dzwonki pewnie spałaby dłużej).

Dziękujemy wszystkim obecnym za to wspólne trwanie na modlitwie oraz za przyjętą komunię świętą. Dziękujemy także tym, którzy nie mogąc być z nami fizycznie, łączyli się z nami duchem.

A tu cała rodzinka w komplecie:

więcej zdjęć TU i TU

Dodaj komentarz