Kartka dla Wiktorii

"Wiktoria ma lat 7,5. Jest chora na Mpd i nie chodzi. Jej wielkim marzeniem nie są zabawki czy rzeczy materialne ale to aby listonosz przyniósł jej mnóstwo kartek z życzeniami z okazji Dnia dziecka: "dużo zdrowia i żebym chodziła"

WIĘCEJ O WIKTORII –> http://ewelina-66.blog.onet.pl/

Ja kartkę już wysyłam… Może też znajdziecie chwilę?

Kartki proszę wysyłajcie na adres:
Wiktoria Szymańska
ul.Asnyka 21/3
62-600 Koło
z dopiskiem: "od zLotarybka.pl"

Dodaj komentarz