Wczoraj zdałam państwowy egzamin teoretyczny na prawo jazdy. Termin praktycznego mam na 18 czerwca 🙂 Ciekawe czy zmieszczę się jeszcze do samochodu, bo tempo wzrostu mojej osoby, a dokładnie brzucha, jest powalające… No zobaczymy co to będzie. Przez półtora miesiąca to mogę zapomnieć jak się trzyma kierownicę 😉 nie wspominając już o tajemnych pułapkach na trasie egzaminacyjnej… Ale będziemy się martwić w czerwcu, a teraz cieszymy się pięknym majem…