W końcu na dobre zawitała wiosna. Wystawiliśmy u dziadków na tarasie leżaki i huśtawkę. I możemy się wygrzewać… wszyscy… Jula też 🙂 Z podziwem i rozmarzeniem patrzyła w bezchmurne niebo, na którym co jakiś czas pojawiały się różne ptaki (w tym bociany – nasze ulubione). A później ucięła sobie drzemkę razem z mamą na huśtawce…
I tylko trzymamy kciuki, żeby pogoda utrzymała się do 1 maja, bo wybieramy się na pieszą pielgrzymkę do Matemblewa do Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej . Wędrujemy spod Katedry w Oliwie przez Dolinę Radości w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. W zeszłym roku niestety nie udało nam się zebrać, bo nas zaskoczył deszcz. A trasa jest piękna i … asfaltowa, więc też wózek spokojnie pojedzie. Gdyby ktoś miał ochotę się przyłączyć to gorąco zapraszam – więcej informacji na stronie naszej wspólnoty TUTAJ.


