[*][*][*]

Wczoraj ok. 22.30 odeszła do Pana moja prababcia, a Julki praprababcia… I choć miała prawie 97 lat i była już w kiepskiej formie, to zaskoczyła nas… Ale teraz przynajmniej jest już szczęśliwsza i spokojniejsza…

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj jej świeci na wieki. Amen.

Dodaj komentarz