1 % podatku c.d.

Chciałam tylko podzielić sie z Wami informacją, że 1% podatku rzeczyczywiście trafia do Fundacji z adnotacją, że jest dla Julki. Jak mi przekazała pani księgowa, pierwsze przelewy już dotarły.

Trochę się martwiliśmy jak Urzędy Skarbowe podejdą do sprawy, ale widać, że wszystko jest tak jak powinno być 🙂

Już dziś dziękujemy za Wasz 1 %!!!

Dodaj komentarz