Chciałam tylko podzielić sie z Wami informacją, że 1% podatku rzeczyczywiście trafia do Fundacji z adnotacją, że jest dla Julki. Jak mi przekazała pani księgowa, pierwsze przelewy już dotarły.
Trochę się martwiliśmy jak Urzędy Skarbowe podejdą do sprawy, ale widać, że wszystko jest tak jak powinno być 🙂
Już dziś dziękujemy za Wasz 1 %!!!