Dziękując za wszystkie życzenia świąteczne,
pragniemy życzyć Wam wszystkim w tym pięknym czasie przede wszystkim
błogosławieństwa Nonowarodzonego Jezusa
oraz opieki Jego Świętych Rodziców.
Niech noc wigilijna będzie nocą wiary, nadziei i miłości,
nocą cudów,
a święta okazją do refleksji i odpoczynku od gwaru codziennego życia.
Ania, Darek, Julia i Fasolka