Jest tu kto? Czy ja już naprawdę tak kiepsko piszę, że tylko 1-2 osoby zostawiają komentarz?? Napiszcie mi czego Wam brakuje, to się poprawię… Pozdrowienia dla wszystkich czytających!!!
Po prawie 11 latach z rdzeniowym zanikiem mięśni Julia biega po niebieskich polanach. Ten blog jest pamiątką dla tych, którzy nie chcą zapomnieć i świadectwem dla tych, którzy jej nie poznali…
Jest tu kto? Czy ja już naprawdę tak kiepsko piszę, że tylko 1-2 osoby zostawiają komentarz?? Napiszcie mi czego Wam brakuje, to się poprawię… Pozdrowienia dla wszystkich czytających!!!