Jak już pisałam jesteśmy w stanie remontu. W związku z tym mieszkamy sobie u babci i dziadka i powoli wszyscy zaczynamy świrować 😉 A Tata naprawia, cekoluje, maluje, i takie tam. Co chwilę cos odpryskuje i trzeba od nowa, ale idzie do przodu… Póki co nasze M2 wygląda tak:

