Dwa ogłoszenia

Pierwsze ogłoszenie kieruję do naszych znajomych: Czy ktoś z Was ma naszą (moją i Darka) płytę z wesela? Zaginęła nam, a chcielibyśmy odświeżyć sobie te chwile… Wzięło nas po obejrzeniu płyty ze ślubu Pawła.

Drugie ogłoszenie dotyczy mojego nowego hobby. Kiedyś napisałam, że robię kartki. Postanowiłam je pokazać "światu" i w miarę możliwości czasowych będę je publikować na blogu Moje wycinanki 

Dodaj komentarz