W końcu udało mi się wrzucić krótki filmik. Jest to 17-sekundowa migawka, podczas której moje małe zdolne dziecko prezentuje nową umiejętność. Robi 'tup, tup' zapamiętane z nowego ulubionego wierszyka:
"Rączki robią klap, klap, klap
Nóżki robią: tup, tup, tup
Tutaj swoją głowę mam,
a na brzuszku sobie gram – bam, bam, bam"
A potem oczywiście 'nie, nie, nie – mamo nie kręć tego!' Może uda mi się nakręcić coś więcej to będę wrzucać.