Ten kto czyta Nobciowego bloga już wie, że środę spędziły nasze dzieciaki razem. Nobcio jest raptem tydzień młodszy od Julki. Poznałyśmy się 12 września 2006 roku na patologii niemowlaka w Akademii Medycznej. Od tametej pory regularnie umawiamy się na spotkanie, do którego doszło dopiero wczoraj. Nieźle! Ale tak to już jest – raz Nobcio był w szpitalu, raz my… Nie mniej, udało się.
Wprawdzie Norbercik nie interesował się Julką tak, jak ona by tego oczekiwała
ale nie obeszło się też bez gestów czułości
Ostatecznie Jula podziwiała drzewko
a Nobcio swoją ulubioną zabawkę
Na do widzenia Nobcio jeszcze objął Julę, jakby mówiąc "nie martw się maleńka, ja Cię obronię"
Nie powiem – para z nich dobrana 😉