Nobcio i Julia

Ten kto czyta Nobciowego bloga już wie, że środę spędziły nasze dzieciaki razem. Nobcio jest raptem tydzień młodszy od Julki. Poznałyśmy się 12 września 2006 roku na patologii niemowlaka w Akademii Medycznej. Od tametej pory regularnie umawiamy się na spotkanie, do którego doszło dopiero wczoraj. Nieźle! Ale tak to już jest – raz Nobcio był w szpitalu, raz my… Nie mniej, udało się.

Wprawdzie Norbercik nie interesował się Julką tak, jak ona by tego oczekiwała

ale nie obeszło się też bez gestów czułości

 

Ostatecznie Jula podziwiała drzewko

 

a Nobcio swoją ulubioną zabawkę

 Na do widzenia Nobcio jeszcze objął Julę, jakby mówiąc "nie martw się maleńka, ja Cię obronię" 

Nie powiem – para z nich dobrana 😉

Dodaj komentarz