W związku z tym, że niechcący zlikwidowałam sobie ustawienia blogowe, nad którymi pracowałam dawno temu jak głupia, szukam teraz odpowiedniego szabloniku dla julinkowej strony. Trochę to potrwa ze względu na to, że jest parę tysięcy szablonów do przejrzenia ;), więc nie przejmujcie się częstymi zmianami.
Aktualizacja z wtorku godz. 23:00:
W sumie chciałam żeby było na żółto, ale teraz mi się podoba, więc nic nie zmienię (narazie). Wypróbowałam ponad 30 szablonów i szczerze mówiąc nie mam już siły… Dlatego musicie się przyzwyczaić do tych zieleni i zakładek po drugiej stronie…
Aktualizacja z środy godz. 15:00:
Na chwilę wracam do tego szblonu, ale nie na długo (coś pokombinuję z pomarańczowym)… Tylko bez protestów!
Aktualizacja z środy godz. 20:00:
Koniec pracy… I nie chcę słyszeć żadnych sprzeciwów. Jest słonecznie! W końcu mamy lato…