B4SMA

Wczoraj Julka dostała kocyk ze Stanów Zjednoczonych z organizacji B4SMA – Blankets for SMA kids. Szefową organizacji jest 19-letnia MJ, chora na SMA I+ (to taka łagodniejsza postać od tej co ma Julka). Kilka tygodni temu zalogowałam się na forum FSMA i napisałam o Julce parę słó moj łamaną angielszczyzną. Zamieściłam tez zdjęcie. MJ się do mnie odezwała i tak dostałyśmy kocyk 🙂

Teraz Julka ma już dwa specjalne, tylko dla niej, przykrycia – to z Ameryki i to od naszych polskich cioć kołderkowych. Fantastyczne są te inicjatywy… Może kiedyś też coś wymyślę, jak już znajdę więcej czasu wolnego!

 

 

Dodaj komentarz