Zdjęcie

W związku z tym, że szpital się jeszcze przedłuży, a na OIOMie nie chcę robić Julce zdjęć, zamieszczam fotkę zrobioną kilka dni przed pójściem na Polanki…

Uśmiech każdego dnia

Dodaj komentarz