Mówią w TV, że taki przyrost naturalny niski… A wśród naszych znajomych urodziła sie w tym roku piętnastka słodkich dzieci:
Pawełek, Wiktoria, Zuzia, Madzia, Maks, Julka (nasza), Nobcio, Julka, Hania, Bartosz, Miłosz, Franek, Amelka, Piotruś i Mateusz
I bynajmniej, żadne z nich nie urodziło się dla becikowego…