Pierwsze Boże Narodzenie!

Julka już pod choinkę zagląda, bo gwiazdor był rano i podrzucił paczki… Karpia w piwie nie posmakuje w tym roku, ale dostanie jutro w mleku pierogi i barszczyk 🙂 Chyba jej się podoba świąteczny nastrój, bo śmieje się do każdego kto się pojawi w jej polu widzenia…

A z okazji świąt życzymy Wam wszystkim i sobie nawzajem wiary, nadziei i miłości płynących z Betlejem…

Dodaj komentarz