Pocztówki

Jak wiecie Jula dostaje kartki… Zebrała się już pokaźna kolekcja miłych i ciepłych słów.

Na początku były kartki od studentów, a tuż przed świętami doszły kartki od gimnazjalistów z Paczkowa. Bardzo dziękujemy w imieniu Julki za wszystkie pozdrowienia i życzenia!

Nie wszystkie kartki mieszczą się na Julinkowej tablicy, dlatego co jakiś czas je wymieniamy.

Na święta Julia dostała również kartki z życzeniami od kolegów i koleżanek ze swojej klasy.

Dodaj komentarz