Mam 6 lat

Z kilkudniowym opóźnieniem ogłaszam wszem i wobec że Julia skończyła 6 lat. Świętowaliśmy w sobotę w rodzinnym gronie urodziny obu dziewczynek. Marysia wczoraj skończyła 4 lata. Czas leci… Rosną nam dzieci…

Nowe zainteresowania Julki odbiły się echem w prezentach 🙂

Już jakiś czas temu „rozmawiałyśmy” sobie z Julką o jej nowej zwierzęcej pasji. Drogą dedukcji i eliminacji Julia zakomunikowała że chciałaby zostać WETERYNARZEM i chciałaby pojechać na safari… Mam nadzieję, że wypad do ZOO na jakiś czas wystarczy.

Tymczasem przygotowujemy się do urlopu. W tym roku pierwszy raz dojedziemy na południową stronę Polski – rekolekcje na Górze św. Anny obok Opola oraz wizyta u cioci w Krakowie. Jak aura nam będzie sprzyjać i Jula będzie miała siłę to zahaczymy o Zakopane…

Dodaj komentarz