80-tka prababci

22 grudnia moja babcia, a prababcia Julki i Marysi obchodziła swoje 80-te urodziny. W ubiegłą sobotę hucznie świętowaliśmy tą okrągłą rocznicę urodzin w gronie najbliższych. Dziewczynki dzielnie wytrzymały do godziny 23-ciej. Marysia na parkiecie, a Julka ze swoim przenośnym DVD…

W prezencie dla prababci dziewczyny przy pomocy cioci Ewy zrobiły plakat z życzeniami. Na plakacie poprzyklejały różne dziwne i mniej dziwne rzeczy, które wyrażały ich życzenia (zdrowia, słońca, bogactwa, miłości…). Były drobne pieniążki ze skarbonki, papierki po cukierkach i oczywiście prace Julki (słońce i motyle). Prababcia była zachwycona 🙂

Dodaj komentarz