Jak nadrabiać zaległości, to na całego…
24 lipca spotkaliśmy się z Preclem i jego rodzinką w gdyńskim porcie. Spacerowaliśmy, podziwialiśmy statki (z zewnątrz), pogadaliśmy trochę, zjedliśmy razem obiad.
Miłe są te spotkanka. Dzieciaki też na nie czekają. Może nie mogą za bardzo pogadać i poszaleć, ale lubią się zobaczyć i pospacerować Kimba w Kimbę.