Jakiś czas temu na naszym forum „po tracheotomii” pojawił się ciekawy pomysł. Mielibyśmy opisać jeden dzień z życia naszych dzieciaków. Za pomysłem poszła lawina innych pomysłów – żeby zrobić konkurs, żeby te opowiadania potem wydać….
Póki co powstają opowiadania. Są dostępne na stronie użytkownika naszego forum http://lgmd.andreovia.pl/1dzien.htm
Ja również opisałam nasz dzień. Wybrałam sobotę, bo w sobotę tatuś nie pracuje, jesteśmy razem i jest to najbardziej zakręcony dzień tygodnia. W tygodniu też jest ciekawie, ale dopiero po 15-stej jak tatuś wróci do domu 😉
Poza tym u nas wszyscy zdrowi, trwa sezon urodzinowy. Za nami urodziny obu babć, roczek Weronisi. Przed nami wyjazd urodzinowy do Oliwki, urodziny wujka, no i lada moment naszych dziewczynek. 5 lat i 3 lata – jak ten czas leci…
Na deser zdjęcie z procesji Bożego Ciała. W tym roku dziewczyny (wszystkie trzy – w ostatnim wózku Weronisia) wytrwały do końca uroczystości (4 godziny) i otrzymały błogosławieństwo prymicyjne księdza Krystiana, z którym się zaprzyjaźniliśmy w czasie jego praktyki diakońskiej w naszej parafii.