Jednoprocentowo…

Pozdrawiam Was noworocznie! Niech Wam szczęście i zdrowie dopisuje w tym 2011 roku!

Chciałabym zakłócić nie co karnawałowy czas tym postem podatkowym, a dokładnie jednoprocentowym 🙂

Dzięki ubiegłorocznej zbiórce z 1% (zebrało się ok.6 tysięcy zł) na
subkoncie w fundacji Julia ma przez cały rok zabezpieczoną rehabilitację
i zajęcia z logopedą.

W tym roku Jula została też zaopatrzona w
nowy, większy wózek, bo z pierwszego wyrosła. Wózek kosztował blisko 10
tysięcy zł, ale na koncie fundacji czekały na niego pieniążki jeszcze z
poprzedniego roku. Mniejszy wózek postanowiliśmy za zgodą fundacji użyczyć kolejnemu dzieciaczkowi na respiratorze z naszego rejonu.

(zdjęcie nowego siedziska z podstawą jezdną domową – podstawy na dwór jeszcze nie trenowaliśmy, bo musimy do niej dorobić porządną półkę na sprzęt):

Także w tym roku prosimy Was o wsparcie Julki 1% ze swojego podatku.
To jedyne źródło wsparcia z jakiego korzystamy. Naszym głównym celem
jest zachowanie ciągłości zajęć terapeutycznych (od 400 do 900zł
miesięcznie) oraz zakup specjalistycznych programów komputerowych
wspomagających komunikację (od 250zł do kilku tysięcy).

W zakładkach umieściłam linki do naszego apelu z instrukcją jak przekazać 1% dla Julii.
 
Dziękujemy
Wam wszystkim z całego serca za to WSZYSTKO co od Was otrzymaliśmy i otrzymujemy!!!

Dodaj komentarz